HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jičín 4:1

Pošesté v řadě dokázali junioři zvítězit

13.12.2009
Srnský
Tentokrát si junioři HC Krkonoše připsali tři body v zápase s Jičínem. Na branky se čekalo docela dlouho, všechny góly totiž padly až po polovině zápasu. Domácí se prosadili hned čtyřikrát a celkově zvítězili 4:1. Dvě branky si na své konto připsal Perutek.
10.kolo, sobota 12.12.2009, 17:00
4:1
Jičín
Effemberk - Rathouský, Serbousek, Vácha, Gabriel, Cerman - Perutek, Hanus, Blažej - Vambera, Srnský, Davídek - Brunclík, Votava, Kvíčala
Pivrnec – Holec, Němec, Kocourek, D. Košťák – Novotný, Šulc, Syrovátka – Pivinský, F. Košťák, Junek – Drahoňovský, J. Mašek
Třetiny: 0:0, 1:0, 3:1  Branky a nahrávky: 38. Vambera (Rathouský), 41. Perutek (Hanus), 57. Perutek, 58. Gabriel (Vácha) - Drahoňovský. Průběh utkání: 4:0, 4:1.
Na první branku zápasu se čekalo poměrně dlouho. Padla totiž až dvě minuty před koncem druhé třetiny a postaral se o ní domácí Vambera. Hned po začátku třetího dějství zvýšili Krkonošští na 2:0, když se trefil Perutek. Jak se později ukázalo byla to branka vítězná. Junioři HC Krkonoše však v zápase přidali ještě další dvě branky. V 57. minutě se podruhé v zápase prosadil Perutek a hned o minutu později Gabriel. Až poté zaznamenali hosté svůj čestný úspěch, když se o něj zasloužil Drahoňovský.