HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Popovice 5:3

Popovice padly

20.10.2014
Jana Poskerová
Střídavě oblačno, tak by se dala definovat zatím sezóna staršího dorostu, kde jsou kluci schopni sehrát výborný zápas v malém počtu, ale v dalším vybuchnou. Popovice patří do kategorie, kdy se dorostenci ukázali jako silný tým.
7.kolo, pátek 10.10.2014, 20:00
HC Krkonoše
Popovice
Hlubuček - Jiřička, Lamač, Špetla, Sedláček, Tatar, Šebek, Václavec, Rychlovský, Koblasa, Kynčl, Věříš
Hruška,Klička,Havelka,Pessr,Vít,Vaněček Jan,Vaněček Petr,Sup,Figer,Kratochvíl,Miva Koliš,Synáč,Macoun,Zelený,Mavrov
Třetiny: 3:2,0:1,2:0  Branky a nahrávky: 14.Koblasa(Špetla, 16.Šebek(Sedláček), Tatar(Sedláček), 20.Tatar (Sedláček), 49.Tatar(Sedláček) 59.Tatar(Sedláček) - 4.Sup,16.Macoun,36.Mavrov(Macoun) .
I přesto že soupeř přijel bez bodu a ve stejném počtu jako my, nebyl vůbec snadným soupeřem. Nám nahrálo, že jsme se dostali brzo do vedení a soupeř musel stále dotahovat. Vedení jsme si už nenechali sebrat. Kluci začali konečně plnit to, co po nich od začátku sezóny trenér vyžaduje.