HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Poděbrady 10:3

Páťáci si hravě poradili se soupeřem z Poděbrad.
10:3
HC Poděbrady
Holubec, Šubrt - Fiala, Haas, Henych, Chlouda, Kroh, Křížek, Mlčák, Perička, Stříbrný, Stříbrná, Šlaicher, Štembera, Šubrt, Sporysch, Koldovský
Hořínek - Toupal, Martinec, Kubelková, Burger, Votík, Nágl, Kubelka, Bělohoubek, Prášil, Posejpal, Henyš
Třetiny: 4:1,3:0,3:2  Branky a nahrávky:Haas 3x, Henych 3x, Šlaicher 2x, Perička, Kroh .
Hráči Krkonoš nepodcenili "papírově" slabšího soupeře. Bleskově se ujali vedení po 19 vteřinách hry. Soupeř ještě dokázal odpovědět ve druhé minutě vyrovnávací brankou, ale potom již byl zápas zcela pod kontrolou domácích. Druhou třetinu trochu poznamenala častá vyloučení hráčů Poděbrad, za celkem zbytečné fauly. Vyloučení za celý zápas 12 : 4 ve prospěch Poděbrad.