HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Č.Budějovice - HC Krkonoše 7:5

Početní převaha Budějovic

26.12.2014
Jana Poskerová
O výsledku zápasu proti Budějovicím rozhodla v neprospěch mladšího dorostu velká marodka hostů z Krkonoš.
19.kolo, neděle 7.12.2014,
Č.Budějovice
HC Krkonoše
Svoboda, Prušák - Štěcha, Janoušek, Ruprecht, Vita, Beránek J., Procházka, Řepa, Holý, Tejček, Šulista, Krcho, Lefan , Vaculík, Masopust, Šindelář, Tisoň, Beránek M., Toman, Svoboda.
Dvořák - Mach, Krsek, Jirman, Cerman, Krištof, Řehák, Kynčl, Poul, Kesner, Vaňát, Mistr.
Třetiny: 2:1,2:3,3:1  Branky a nahrávky: Vaňát 3x , Mach , Poul.
Na toto utkání nás postihla nečekaná marodka, zápas se nedal odložit ani změnit, bylo to jako bles z čistého nebe. Bojovnost kluků byla velká, ale ani ta nestačila na zvrat v třetím dějství tohoto urputného mače. Došla síla a proti velice silné a početní převaze domácích, to bylo opravdu to hlavní, co nám už došlo. Jinak opravdu dobrý výkon naší malé skupiny.