HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jablonec 6:3

Pětka v dohrávce porazila Jablonec

14.02.2013
Tomáš Pavlík
2:1 - takový byl výsledek všech třetin, z kterého tak plyne vítězství domácích 6:3.
19.kolo, sobota 5.1.2013,
HC Krkonoše
6:3
Jablonec
Holubec, Šubrt - Fiala, Haas, Henych, Chlouda, Kroh, Křížek, Mlčák, Perička, Stříbrný, Stříbrná, Šlaicher, Štembera, Šubrt, Šír, Teuber
Král - Kulda, Kadlec, Pechar, Horáková, Kozák, Zeman, Hujer, Marhart, Horčička, Macek
Třetiny: 2:1, 2:1, 2:1  Branky: Šlaicher 2, Haas 2, Šír, Teuber.
Vysokou prohru proti Liberci z minulého dne hodili domácí za hlavu a proti vyššímu a staršímu soupeři z Jablonce hráli mnohem zodpovědněji. Hosté drželi krok do začátku druhé třetiny, kdy vyrovnávali na 2:2, ale následující čtyři branky padly za záda hostujícího gólmana. V 56. minutě snižovali Jablonečtí na rozdíl tří branek, ale výhru domácích to již neohrozilo. Tímto zápasem skončila první polovina druhé části soutěže a Krkonoše se s 5 výhrami a 2 prohrami dělí o krásné druhé místo společně s Libercem a Jabloncem a s deseti body ztrácí pouhé 2 body na vedoucí Mladou Boleslav.