HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nové Město nad Metují - HC Krkonoše 3:7

Pětka porazila Nové Město na jeho ledě

14.03.2013
Další povedený zápas na venkovním ledě zažili kluci z páté třídy. Tentokrát vyhráli 7:3.
31.kolo, neděle 10.3.2013, 09:00
Nové Město nad Metují
3:7
Střelková, Suchánek - Jarolímek, Netolický, Kalynyč, Holenda, Hrčka, Zelený, Rydlo, Horák, Frinta, Matějka, Chmelař, Šichan, Mach
Šubrt, Borovski - Fiala, Haas, Henych, Chlouda, Kroh, Perička, Stříbrný, Stříbrná, Štembera, Teuber, Šír, Šubrt, Rada, Boukal, Cerman
Třetiny: 1:4, 1:2, 1:1  Branky: Šír 4, Štembera, Kroh, Cerman.
Ani druhý víkendový zápas nenechali krkonošští hráči náhodě. Hlavní překážkou byla znovu šikovná brankářka ročník 1999 v bráně domácích, ale naštěstí ani její velmi dobrý výkon domácím nestačil. Přesto, že se Nové Město ujalo vedení hned ve druhé minutě zápasu, Krkonoše se rychle vzpamatovali a po první třetině šli do šatny s tříbrankovým vedením. Po zbytek zápasu si své vedení pohlídali. Vzhledem k rozhodnutí o kontumaci zápasu Jablonec - Krkonoše ( neodehráno kvůli marodce Jablonce - nedostatek termínů pro dohrávku) nasbírali krkonošští za víkend 6 bodů a dělí se o první příčku tabulky se stejným počtem bodů i stejným skóre s družstvem Bílých Tygrů Liberec. Na poslední zápas sezony zajíždějí Krkonoše v neděli 17.3. do Liberce, kde se rozhodne o vítězi finálové skupiny krajské ligy mladších žáků.