HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Pardubice 2:7

Perníkáři porazili osmičku

02.11.2014
Jana Poskerová
Hosté z Pardubic si odvezli domů body za vítězství nad osmou třídou.
12.kolo, středa 29.10.2014, 17:00
HC Krkonoše
Pardubice
Pluháček, Trejtnar, Lukeš, Lanta, Minařík, Mikysa, Bonaventura, Moravec, Teuber, Soukup, Kunert, Novák, Kahl, Bujárek, Matloch, Nezbeda, Křížek
Růžička, Ryba, Matěcha, Kroužel, Obr, Vltavský, Secký, Voženílek, Koffer, Rohlík, Rouha, Kazda, Šír, Hricuš, Svoboda, Pejzl, Václavek, Lemberk
Třetiny: 0:1,2:3,0:3  Branky a nahrávky: Kahl, Soukup (Mikysa) .
Domácí utkání s Pardubicemi jsme odehráli ve Vrchlabí. V první třetině jsme hned v úvodu odbrželi 1 gól, poté jsme se však drželi a celkem dobře bránili. Druhá třetina byla pro nás za poslední dobu velmi úspěšná, protože se nám podařilo 2x proměnit, bohužel od soupeře padly za záda našeho brankáře další 3 góly. Do konce zápasu jsme již střelecky neuspěli, zatímco pardubičtí si pojistili své vítězství dalšími 3 brankami.