HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Jaroměř - HC Krkonoše 7:4

Páťáci z Jaroměře body nevezou

22.10.2012
Tomáš Pavlík
V Jaroměři se odehrálo další kolo ligy pátých tříd. Po výsledku 7:4 pro domácí, však krkonošští domů žádné body nevezou. Dvakrát se prosadil Haas.
8., sobota 20.10.2012,
Jaroměř
7:4
HC Krkonoše
Jelínek - Derner, Glos, Hájek, Hlavatá, Kašpar, Krištof, Nymsa, Suchánková, Syrovátko, Šebek, Šedivý, Šesták,Teuber, Záliš
Holubec, Šubrt P. - Křížek, Perička, Štembera, Haas, Šlaicher, Fiala, Stříbrný, Henych, Kroh, Chlouda, Šubrt M., Jirků, Rada, Vaněk
Třetiny: 2:2, 3:1, 2:1  Branky: Haas 2, Šlaicher, Jirků
Přestože domácí tým nastoupil s věkovou i výškovou převahou, až do poloviny zápasu se krkonošským dařilo vždy jednobrankové vedení stáhnout a vypadalo to, že do třetí třetiny vstoupíme za nerozhodného stavu 3:3. Osudnou se hostujícím stala poslední minuta druhé třetiny, kdy Jaroměř ve vlastním oslabení během 10 vteřin využila dvě šance a do šatny se šlo za stavu 5:3. Ani na začátku poslední třetiny se Krkonoše nestihli vzpamatovat a hned ve třetí minutě inkasovali další dvě branky během dvaceti vteřin. Přestože v poslední třetině hosté bojovali a vytvořili si tlak před soupeřovou bránou, podařilo se již jen snížit na rozdíl třech branek.