HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HK Mountfield HK 6:3

Páťáci s Hradcem vítězně

29.10.2012
Hradec Králové - soupeř, který přijel na krkonošský led. V souboji s pátou třídou se ale radovali Krkonoše.
9., čtvrtek 25.10.2012, 10:30
6:3
HK Mountfield HK
Holubec, Šubrt P. - Mlčák, Křížek, Perička, Štembera, Haas, Šlaicher, Fiala, Stříbrný, Henych, Kroh, Chlouda, Šubrt M., Teuber, Mikysa, Šír
Možný, Baše - Lebeda, Heliger, Kroupa, Hypský, Táborský, Moravec, Bek, Králík, Heger, Horák, Řehák, Kulhánek, Krása, Masina, Koďousek
Třetiny: 1:1, 3:0, 2:2  Branky: Teuber, Šír, Šlaicher, Štembera, Kroh, Haas
V 9. kole přivítali krkonošští hráči svého posledního soupeře - Hradec Králové. O výsledku rozhodla druhá třetina, kterou domácí vyhráli 3:0. Do poslední třetiny nastoupili trochu vlažněji a soupeř dvěma góly stáhl krkonošský náskok na pouhou jednu branku. Naštěstí se domácí včas probrali a dvěma góly v 54. a 59. minutě pojistili své vítězství.