HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Liberec 2:10

Páťáci prohráli doma vysoko s Libercem

14.02.2013
Tomáš Pavlík
Hned deset branek nastříleli liberečtí domácím hokejistům, kteří tak na zisk bodů mohli jen těžko pomýšlet.
25.kolo, sobota 9.2.2013, 10:30
HC Krkonoše
Liberec
Šubrt, Borovski - Fiala, Haas, Henych, Chlouda, Kroh, Křížek, Mlčák, Perička, Stříbrný, Stříbrná, Šlaicher, Štembera, Šubrt
Petrement - Strnad, Pojsl, Jonák, Hladík, Pray, Kollert, Kosek, Kvapil, Vojtěch, Kovář, Starý, Pokorný, Hák
Třetiny: 0:4, 2:3, 0:3  Branky: Šlaicher, Haas.
Jako opaření nastoupili krkonošští hráči proti libereckým tygrům a nevzpamatovali se po celou dobu zápasu. Úvodní branku dostali při přesilovce soupeře hned ve druhé minutě a čtvrtou dokonce inkasovali při vlastní přesilovce. Čyřgólové vedení po první třetině si Liberec hravě pohlídal, po celý zbytek zápasu svůj náskok zvyšoval a potupným desátým gólem 13 vteřin před koncem zápasu potvrdil své vítězství. Proti atraktivnímu soupeři podali krkonošští hráči nejhorší výkon v druhé části soutěže.