HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Náchod - HC Krkonoše 1:16

Páťáci nasázeli Náchodu 16 golů

01.10.2012
Tomáš Pavlík
Páťáci týmu HC Krkonoše zajížděli k mistrovskému utkání do Náchoda. V každé dvacetiminutovce se dokázali výrazně střelecky prosadit a domu si vezou přesvědčivé vítězství. Střelecky zazářil hlavně Haas, který vstřelil polovinu golů svého týmu.
4., sobota 29.9.2012,
Náchod
HC Krkonoše
Jirman, Matoušek - Mach, Štencl, Poul, Káva, Kosík, Lubrt, Svěcený, Zajíček, Koutský, Souček, Hornych, Obst, Rosa
Holubec, Borovski - Mlčák, Křížek, Perička, Štembera, Haas, Šlaicher, Fiala, Henych, Kroh, Chlouda, Stehlík, Jirků, Boukal
Třetiny: 0:4, 0:9, 1:3  Branky: Haas 8, Kroh 2, Šlaicher, Jirků, Křížek, Mlčák, Henych, Chlouda
Mladší žáci, tentokrát bez hráčů ročníku 2001, ani ve třetím mistrovském utkání nezaváhali a přivezli z Náchoda vysokou výhru 16:1.