HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Liberec - HC Krkonoše 4:5

Pátá třída slaví první místo ve své kategorii

22.03.2013
Jana Poskerová
Kluci z páté třídy prošli velmi úspěšně svou soutěží a vybojovali první místo v lize mladších žáků Královéhradeckého a Libereckého kraje. O vítězi se rozhodovalo až v posledním kole, protože jak naši borci, tak Liberec měli stejný počet bodů. Šťastnější však byli HC Krkonoše.
32.kolo, neděle 17.3.2013, 10:00
Liberec
4:5
HC Krkonoše
Čaban, Porner - Folda, Hák, Jakubec, Jonák, Kollert, Moc, Pojsl, Pokorný, Pray, Starý, Strnad, Vojtěch, Kovář, Šimánek, Straka, Viráb
Holubec, Borovski - Fiala, Haas, Henych, Chlouda, Kroh, Křížek, Mlčák, Perička, Stříbrný, Stříbrná, Štembera, Junek, Teuber, Šír, Rychlovský
Třetiny: 3:4,1:1,0:0  Branky a nahrávky: Rychlovský 3x, Junek, Haas.
Až do posledního dne soutěže nebylo rozhodnuto o jejím vítězi. V posledním kole na sebe narazily nejlepší dva celky tabulky se shodným počtem bodů a stejným skóre, Liberec měl pouze výhodu vítězství, které si odvezl z Vrchlabí z minulého zápasu. Domácí se ujali vedení hned v první minutě zápasu, odpověď hostů na sebe nenechala dlouho čekat - čas 1: 15, stav 1:1. V napětí drželi oba celky diváky až do konce zápasu. V šesté minutě gól do Liberecké sítě, v sedmé minutě vyrovnáno. Jedenáctá a třináctá minuta byly šťastnější pro hráče z Krkonoš, ale na rozdíl jedné branky se přiblížili liberečtí v 18. minutě. A druhou třetinu zahájili lépe domácí, když se jim v 36. minutě podařilo vyrovnat. Čas 38:24 rozhodl o vítězi soutěže, když se podařilo vstřelit gól do liberecké sítě. Napjatá třetí třetina žádný gól nepřinesla a z vítězství v zápasu i v celé soutěži se radují hráči celku HC Krkonoše. Skvělý úspěch.