HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Dvůr Králové - Náchod 2:6

Pátá třída se Dvorem Králové prohrála rozdílem čtyř branek

05.12.2012
Tomáš Pavlík
Kluci hráli s prvním týmem tabulky - Dvorem Králové. Utkání se jim ovšem nevydařilo, jak by si sami jistě přáli a dvorští si domů odvezly všechny body.
15., sobota 1.12.2012,
HC Krkonoše
2:6
Dvůr Králové - Náchod
Šubrt P., Borovski - Mlčák, Křížek, Perička, Štembera, Haas, Šlaicher, Fiala, Stříbrný, Henych, Kroh, Chlouda, Šubrt, Cerman
Trejtnar - Kuhn, Jirkovský, Vognar, Nezbeda, Hak, Bujárek, Hynek, Bonaventura, Voděrek, Holub, Jansa, Hamerský
Třetiny: 0:0, 1:4, 1:2  Branky: Šlaicher, Haas
15.kole narazily Krkonoše na průběžně první družstvo tabulky - Dvůr Králové. Pěkný hokej předváděla obě družstva v první třetině, herní převaha byla na straně Krkonoš, bohužel bez brankového zakončení. V druhé třetině se již začali prosazovat hráči Dvora Králové. Dvoubrankové vedení ještě domácí stáhli na rozdíl jedné branky, ale na další dva góly do konce druhé třetiny již odpovědět nedokázali. I poslední třetinu byli aktivnější hosté a své vedení si pohlídali.