HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Ml.Boleslav - HC Krkonoše 5:3

Pátá třída prohrála s Mladou Boleslaví

26.01.2013
K dalšímu zápasu vyjeli kluci do Mladé Boleslavi. Domácí však zvládli utkání lépe a zvítězili 5:3.
20.kolo, sobota 12.1.2013, 10:00
Ml.Boleslav
5:3
Novák, Krinwald - Suk, Holoubek, Filip, Hašl, Vlad, Pospíšil, Bartoň, Moc, Dlask, Horák, Kohút, Hašlar, Bittner, Balák, Syma
Holubec, Šubrt - Mlčák, Křížek, Perička, Štembera, Haas, Šlaicher, Fiala, Stříbrný, Henych, Kroh, Chlouda, Jirků, Stříbrná
Třetiny: 2:1, 1:1, 2:1  Branky: Haas, Henych, Perička
Hráči Krkonoš zahájili druhou část soutěže v Mladé Boleslavi. V první části si vybojovali účast ve finálové skupině, takže teď mají možnost potkat kvalitnější soupeře, kteří se umístili na prvních čtyřech místech v základní části soutěže v Libereckém kraji. V úvodním utkání s Mladou Boleslaví začali ve vlažném tempu a během pěti minut prohrávali 2:0. Obavy z debaklu se naštěstí nepotvrdily, hosté začali bruslit, dostávali se i do šancí a ve 14. minutě druhé třetiny bylo vyrovnáno - 2:2. Do šatny odcházeli boleslavští opět s jednobrankovým náskokem, který zvýšili hned v první minutě poslední třetiny. Další gól do krkonošské sítě potvrdil vítězství domácích. V 48. minutě vstřelily branku Krkonoše, ale i přes dobrý výkon v poslední třetině se již zápas zvrátit nepodařilo.