HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Třebechovice 5:3

Pátá třída i napodruhé vítězná

23.09.2012
Borci páté třídy sehráli druhé kolo své soutěže a znovu vyhráli. Zpočátku vyrovnaný zápas s Třebechovicemi zlomili ve třetí třetině a mohou se těšit ze tří bodů.
3., neděle 23.9.2012, 10:30
5:3
Třebechovice
Šubrt, Borovski - Mlčák, Křížek, Perička, Štembera, Junek, Mykysa, Rychlovský, Haas, Šlaicher, Fiala, Stříbrný, Henych, Kroh, Stehlík, Chlouda
Karen, Václavek - Vlková, Černá, Volt, Felcman, Petera, Jušta, Labuť, Bek, Bohatý, Frinta, Vlk
Třetiny: 1:1, 2:2, 2:0  Branky a nahrávky:Haas 3, Rychlovský 2.
Domácím se podařilo se štěstím skorovat již po 21 vteřinách hry, v průběhu první třetiny však již svůj tlak u soupeřovy brány v gól neproměnili a soupeř do konce třetiny vyrovnal. Do druhé třetiny vstoupili hosté lépe a ujali se vedení, ale krkonošským se podařilo srovnat skore. Třebechovičtí vedli i 3:2, ale domácí znovu srovnali. V poslední třetině již domácí neponechali nic náhodě, ujali se vedení, které pojistili ještě jednou brankou a zaslouženě vyhráli.