HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nový Bydžov - HC Krkonoše 5:9

Pátá třída dokázala zvítězit v Novém Bydžově

15.10.2013
Tomáš Pavlík
Malí hokejisté porazili bydžov na jeho ledě 5:9. Čtyři branky vstřelil Haas.
7.kolo, neděle 13.10.2013,
Nový Bydžov
HC Krkonoše
Schovánek M. - Obešlo D., Havlíček Š., Jiroutek D., Kloz M., Houška P., Vrabec M., Šanda M., Janouch P., Vávra J., Jonák D., Jiránek V., Novotný M.
Mikysa M., Nosek P. - Bílek V., Koldovský J., Chlum J., Horák A., Mlejnek S., Sporysch D., Vaněk P., Fiala R., Háze J., Mostecký J, Rada M., Stříbrný D., Cerman A., Boukal J., Haas O.
Třetiny: 2:5, 0:0, 3:4  Branky a nahrávky: Haas - 4, Stříbrný - 1, Rada - 1,Cerman - 1, Mostecký - 1, Mlejnek - 1,.
Výborný vstup do utkání, po první třetině jsme si vybudovali náskok a ten už jsme nepustili. Druhá třetina se nesla v duchu nejistoty a přetahování, kdo dá branku, bezbrankový stav třetiny vyhovoval našemu týmu. Třetí třetina dopadla v náš prospěch, tudíž jsme mohli slavit vítězství.