HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Pardubice 5:6

Pardubice posbíraly body

09.12.2013
I když se šesťákům podařilo snížit čtyřgólový náskok soupeře, i přesto si Pardubice odvezly body domů.
17.kolo, sobota 7.12.2013,
5:6
Pardubice
Holubec, Borovski - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher, Křížek, Mlčák, Nezbeda, Vognar, Hynek, Fiala, Hamerský, Kroh, Chlouda, Holub, Stříbrný, Hak
Batěk, Kraus - Divíšek, Hebek, Hrádek, Školoudík, Kubíček, Kučera, Lašák, Nedelka, Prym, Šlezingr, Šťastný, Votava, Novotný, Růžička, Odehnal, Hrdlička
Třetiny: 2:4, 3:0, 0:2  Branky a nahrávky: Hynek 3x, Haas, Šlaicher .
Druhý zápas v řadě prohráli krkonošští o jeden jediný gól. Do zápasu nenaskočili dobře a ve 12. minutě prohrávali 0:4. Do konce první třetiny ale snížili na dvoubrankový náskok a třemi góly ve druhé třetině se dokonce dostali do jednobrankového vedení a vypadalo to na obrácení zápasu. Stav 5:4 ale neudrželi, ve třetí třetině se jim nedařilo a hosté znovu dvěmi góly otočili zápas ve svůj prospěch.