HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Pardubice - HC Krkonoše 3:6

Velmi hezký zápas se povedl v Pardubicím hráčům 6.třídy.
3:6
HC Krkonoše
Pavlík - Hebek, Kubíček, Pryl, Novotný, Šťastný, Lašák, Nedelka, Kučera, Kaštánek, Růžička, Hrdlička, Šlezinger, Votava, Jánský, Divíšek
Borovski - Štembera, Perička, Šlaicher, Henych, Křížek, Mlčák, Nezbeda, Fiala, Kroh, Hak, Stříbrný, Voděrek, Vognar, Hynek
Třetiny: 2:2 , 1:1 , 0:3   Branky a nahrávky: Hynek 3x, Stříbrný, Nezbeda, Vognar .
Další výhru si připsali šesťáci, tentokrát v Pardubicích. Prvních deset minut zápasu to vypadalo, že velká hokejová hala krkonošským hráčům, zvyklým spíš na mrazivé podmínky, svědčit nebude. První kontakt s pukem zaznamenal pardubický brankář až v 8. minutě zápasu, již za stavu 2:0 pro domácí. Naštěstí se hosté probudili a do konce první třetiny bylo srovnáno. Další gól ale znovu lovil z brány krkonošský gólman. Do poslední třetiny se nastupovalo za nerozhodného stavu, ale v té již naštěstí úřadovali pouze hostující Krkonoše.