HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Havlíčkův Brod 11:7

Osmička vítězná

26.01.2014
Jana Poskerová
I když se kluci trochu zapotili, vítězství si od Havlíčkova Brodu vzít nenechali.
23.kolo, středa 22.1.2014,
HC Krkonoše
11:7
Havlíčkův Brod
Pluháček, Síla, Furmánek, Jonáš, Kesner, Poul, Kynčl, Horák, Šlaicher, Vaňát, Karlecová, Rychlovský, Soukup, Moravec
Arbelovský, Fojtík, Škareda, Smolko, Marek, Krejčí, Hart, Adam, Kohout, Vala, Teplý, Pejchal, Cachnín, Tecl, Petržílka, Brdičko, Rybáček, Dvořák, Pokorný
Třetiny: 6:1, 1:3, 4:3  Branky a nahrávky:Síla 2 (Šlaicher, Furmánek), Poul (Šlaicher), Rychlovský 2 (Poul, Vaňát), Furmánek, Šlaicher 4 (Kynčl, Síla 3, Vaňát, Rychlovský, Furmánek), Soukup (Vaňát) .
Hned v úvodu 1.třetiny jsme se ujali vedení a zápas byl plně v naší režii. Tento stav trval až do konce 40. minuty. Led jsme opouštěli za stavu 7:4. Potom, jako bychom přestali hrát a toho náležitě využil náš soupeř. Během dvou minut nám vstřelil tři rychlé góly a rázem vyrovnal skore na 7:7. Šlo do tuhého. Semkli jsme se a znovu začali bojovat, což se nám vyplatilo. Do konce zápasu jsme proměnili ještě 4x, soupeři jsme to už nedovolili ani jednou. Napínavý boj tak skončil naším vítězstvím a body zůstaly u nás v Krkonoších.