HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Liberec - HC Krkonoše 6:6

Osmička ukončila sezónu

23.03.2014
Jana Poskerová
Remíza v Liberci přinesla úsměv na tváře týmu osmé třídy. Bylo to velmi příjemné zakončení sezóny.
36.kolo, sobota 22.3.2014,
HC Krkonoše
Zajíček, Novák, Aubrecht, Charvát, Adamec, Mojžíšek, Nikolič, Zeman, Šír, Šafařovský, Dospěl, Bitman, Stratílek, Liška, Kotyza, Bálik
Pluháček, Furmánek, Jonáš, Karlecová, Mistr, Poul, Řehák, Kynčl, Horák, Vaňát, Rychlovský, Matloch, Junek
Třetiny: 1:2, 4:0, 1:5  Branky a nahrávky: Vaňát 2 (Rychlovský, Kynčl), Rychlovský, Junek, Kynčl, Poul (Vaňát) .
Velmi napínavé utkání jsme odehráli v Liberci. První třetina byla vyrovnaná, prohrávali jsme jen o jeden gól 1:2. Zato druhá dvacetiminutovka byla úspěšnější pro domácí, kteří nás dokázali 4x překonat a vsítit puk do naší brány, nám se to nepodařilo ani jednou. Závěr utkání se vše ale obrátilo a tempo zápasu jsme začali diktovat my.

Nejen, že jsme se opět rozbruslili a začali útočit, ale dokonce nám přálo i střelecké štěstí . Dokázali jsme se již z téměř prohraného skore 2:6 vyhrabat a od 55 minuty padly za záda libereckého brankáře 4 rychlé góly. A rázem byl stav utkání 6:6. Tímto skorem jsme také skončili a byli jsme opravdu šťastní, že se nám to takto povedlo dotáhnout.