HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Pardubice - HC Krkonoše 15:2

Osmička prohrála se ctí

29.09.2014
Jana Poskerová
Na výsledku proti Pardubicím se podepsal hlavně úzký kádr krkonošských hokejistů.
3.kolo, sobota 13.9.2014,
HC Krkonoše
Klas, Ruba, Matěcha, Voženílek, Obr, Pavlíček, Kroužel, Vltavský, Kopper, Zeman, Rohlík, Rouha, Šír, Aricuš, Kazda, Pejzl, Svoboda, Lemberk
Pluháček, Trejtnar, Lukeš, Lanta, Minařík, Mikysa, Bonaventura, Teuber, Soukup, Moravec, Kunert, Matloch
Třetiny: 2:0,5:2, 8:0  Branky a nahrávky: Matloch (Soukup), Lanta (Moravec).
Do Pardubic jsme jeli s malým počtem hráčů, přesto ale s bojovnou náladou. V první třetině se nám dařilo se soupeřem držet krok, dokonce jsme si vytvořili i několik šancí, které jsme bohužel neproměnili. Ve stejném duchu se odehrávala i druhá třetina, kde jsme už byli úspěšnější a vstřelili 2 góly, i tak byl soupeř lepší a trefil se vícekrát. V poslední části nám bohužel docházely síly a už jsme se jen bránili. I když výsledek tomu neodpovídá, kluci hráli s nadšením, bojovali a z ledu soupeře odjížděli unaveni, ale spokojeni.