HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Pardubice 4:7

Osmička podlehla Pardubicím

07.12.2013
I když po dvou třetinách prohrávaly domácí Krkonoše o šest branek, podařilo se klukům, kteří byli střelecky aktivní, ale nepřekonali hostujícího brankáře, nasázet do pardubické brány čtyři góly.
17.kolo, sobota 7.12.2013,
4:7
Pardubice
Nosek, Pluháček, Síla, Furmánek, Jonáš, Kesner, Mistr, Poul, Řehák, Kynčl, Horák, Šlaicher, Rychlovský, Šír, Matloch
Dosoudil, Matoušek, Oliva, Leder, Hybeš, Matušek, Dubovčí, Rudy, Blůmel, Bucek, Kmoníček, Chára, Kutílek, Velinský, Zeman, Pospiech, Čech, Franc, Blažej
Třetiny: 0:3, 0:3, 4:1  Branky a nahrávky: Šír (Furmánek), Poul, Šlaicher 2 (Rychlovský, Síla) .
Pěkné utkání jsme dnes odehráli na domácím ledě ve Vrchlabí, kde jsme hostili pardubický tým, který je v celkové tabulce na druhém místě. Sice jsme si nepřipsali žádné body, ale bojovali jsme od začátku až do úplného konce. Předvedli jsme mnoho pěkných střeleckých akcí, které nám však hostující gólman téměř všechny vychytal. Podařilo se nám proměnit pouze 4x, zatímco pardubickým 7x. Ke skvělé atmosféře na tomto utkání nám pomohli fanoušci z FAN KLUBU HC Vrchlabí, kteří si udělali čas a přišli nás podpořit. Společně s našimi rodiči vytvořili stále fandící kotel, což nás hnalo dopředu.

Ačkoliv jsme dnes byli střelecký aktivnější, nedokázali jsme soupeře porazit, což nás samozřejmě mrzí, zároveň však ale víme, že jsme hostům nedali výhru zadarmo a pěkně jsme je potrápili. Chybělo nám prostě jenom štěstí.

Jediným stinným momentem dnešního dne bylo, že pardubičtí trenéři nepodali ruku našemu vedení, čímž nejsou zrovna dobrým příkladem pro sportovní chování jejich svěřenců. Bohužel se takto chovají na každém zápase.