HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Letňany - HC Krkonoše 3:4

Osmáci porazili Letňany

21.01.2014
Jana Poskerová
Také osmá třída byla v sobotním boji úspěšná a přivezla si tři body do tabulky.
24.kolo, sobota 18.1.2014,
HC Letňany
HC Krkonoše
Pařík, Antoš, Homola, Červenka, Mařík, Sklenář, Kalina, Šíba, Čobanov, Jelínek, Lisa, Janiurek, Krammer
Nosek, Pluháček, Síla, Furmánek, Jonáš, Karlecová, Mistr, Poul, Řehák, Kynčl, Horák, Šlaicher, Vaňát, Junek
Třetiny: 2:1, 1:2, 0:1  Branky a nahrávky: Šlaicher (Síla), Furmánek (Řehák), Vaňát 2 ( Furmánek, Síla, Kynčl) .
V úvodu první třetiny padlo na obou stranách po jednom gólu. Domácím se však podařilo ještě jednou proměnit a do kabiny jsme odcházeli za stavu 2:1. My jsme však do Letňan nepřijeli prohrát a tak jsme hned od začátku druhé dvacetiminutovky bojovali a úspěch se dostavil. Bodovali jsme dvakrát, domácím to vyšlo pouze jednou. A tak byl stav vyrovnán na 3:3. Na další gól jsme si museli počkat až těsně na konec zápasu, kdy v čase 58:32 jsme dokázali vsunout puk do letňanské brány a mohli jsme se tak radovat z vítězství 4:3.