HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Kolín 5:2

Osmáci porazili Kolín 5:2

22.09.2013
Tomáš Pavlík
Krkonošská osmá třída odstartovala sezonu domácím utkáním s kolínskými kozly, které dokázala porazit 5:2.
2.kolo, sobota 21.9.2013,
HC Krkonoše
5:2
Kolín
Nosek, Kozák, Furmánek, Kesner, Kynčl, Řehák, Poul, Šlaicher, Horák, Mistr, Jonáš, Síla, Junek, Matloch, Mikysa, Teuber, Rychlovský
Liška, Fiala, Beneš, Horák, Lante, Jindra, Dotter, Hassan, Pokorný, Vaněk, Dvořák, Srb, Kolista, Hasil, Vrabec
Třetiny: 2:0, 1:1, 2:1  Branky a nahrávky: Kynčl (Šlaicher), Síla (Kynčl, Šlaicher), Poul (Mistr), Síla (Šlaicher), Řehák (Mistr)
Prvních 10 min. dnešního utkání nedokázal ani jeden tým proměnit své šance. Teprve v čase 10:30 se nám podařilo rozvlnit síť za gólmanovými zády Kolínských. Ujali jsme se tak vedení, které jsme si pojistili ještě další brankou necelé tři minuty před koncem první třetiny. Do kabiny jsme odcházeli za stavu 2:0. Na začátku druhé poloviny 2. třetiny přálo více střeleckého štěstí Kolínským, kdy snížili stav našeho vedení na 2:1. S velkou chutí zvítězit jsme však nadále bojovali a již ve 38. minutě jsme hostům odpověděli další brankou. Ve 3. třetině se nám podařilo dát ještě dva góly, hosté vstřelili už pouze jeden. Naše druhé mistrovské utkání skončilo za stavu 5:2 a na tomto vítězství se podepsala skvělá atmosféra na střídačce a bojovnost celého týmu.