HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Pardubice - HC Krkonoše 11:1

Osmá třída prohrála popáté v řadě, tentokrát nestačila na Pardubice

21.10.2013
Tomáš Pavlík
Osmáci ve svém letošním osmém zápase zajížděli na led Pardubic. Na domácí tým však Krkonoše neměly a s Východočechy prohráli 11:1.
8.kolo, sobota 19.10.2013,
HC Krkonoše
Matoušek, Vlk, Oliva, Leder, Hybeš, Matušek, Rudy, Bucek, Mazura, Blumel, Kmoníček, Chára, Rohlík, Pospiech, Dubovčí, Matěcha, Zeman, Koffer, Velinský
Nosek, Kozák, Síla, Furmánek, Jonáš, Karlecová, Kesner, Mistr, Poul, Řehák, Kynčl, Horák, Šlaicher, Matloch, Šír, Junek, Soukup
Třetiny: 4.0, 4:1, 3:0  Branky: Poul.
Dnešní utkání jsme odehráli na pardubickém ledě a bohužel ani tentokrát se nám nepodařilo zvítězit. Hned v první třetině jsme inkasovali čtyři góly, na které jsme nedokázali odpovědět. Přestože jsme měli několik vyložených šancí, branky jsme prostě nevstřelili. Gól jsme tedy dali jen jeden a to v čase 38:45. Soupeř měl však na branky více štěstí, protože své skóre dokázal navýšit až na 11:1.