HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Letňany - HC Krkonoše 6:2

Osmá třída prohrála 6:2 v Letňanech

13.10.2013
Tomáš Pavlík
Krkonošští osmáci zajížděli k dalšímu utkání do Prahy. To se jim však nevydařilo a domů nepřivezli ani bod.
6.kolo, středa 9.10.2013,
HC Letňany
6:2
HC Krkonoše
Karafiát, Haas, Antoš, Homola, Červenka, Mařík, Sklenář, Kalina, Šíba, Čobanov, Jelínek, Lisa, Duchan, Pinkas, Klikorka, Tzovairis
Kozák, Nosek, Síla, Furmánek, Jonáš, Kesner, Mistr, Poul, Řehák, Kynčl, Horák, Šlaicher, Matloch, Rychlovský, Junek, Moravec, Mikysa
Třetiny: 3:1, 1:0, 2?1  Branky a nahrávky: Šlaicher (Poul, Rychlovský), Šlaicher (Rychlovský, Síla).
Bohužel nám nevyšel úvod 1.třetiny. Již v čase 03:59 jsme prohrávali o dva góly. I když jsme se snažili bojovat, nedokázali jsme proměnit některé šance. Zato domácím se nadále dařilo a znovu překonali našeho gólmana. V čase 11:13 nám vstřelili svůj třetí gól. Naše odpověď přišla zhruba za pět minut a v čase 15:38 jsme snížili stav vedení Letňanských na 1:3. Druhá i třetí třetina byla pak vzájemně vyrovnaná, na obou stranách byl neustále vyvíjen tlak před bránami. Oba gólmani měli dost práce, aby pokryli většinu střel. Bohužel do naší branky padly ještě tři góly, zatímco do brány domácích už jenom jeden. Utrpěli jsme další porážku, která nás stejně jako prohra s Rebelem minulý týden velmi mrzí.