HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Slavia - HC Krkonoše 21:4

Osmá třída inkasovala neuvěřitelný debakl od pražské Slavie

26.09.2013
Kluci odehráli další zápas v Edenu, kde se střetli s domácí Slavií. Pražané stříleli góly jako na běžícím páse a zvítězili celkově 21:4.
3.kolo, středa 25.9.2013,
Slavia
21:4
Šmehlík, Pánek, Drokin, Holý, Houška M., Houška Vl., Káninský, Klapka, Macek, Tomášek, Štrait, Vaniš, Řehák, Brož, Rulc, Rosenbaum, Štibingr, Bedrník, Všetečka, Zderadička
Nosek, Mistr, Kynčl, Šlaicher, Kesner, Jonáš, Síla, Poul, Řehák, Horák, Furmánek, Kunert, Šír, Rychlovský, Matloch, Junek
Třetiny: 4:1, 5:2, 12:1  Branky a nahrávky: Šír (Matloch), Poul 2 (Rychlovský, Jonáš), Rychlovský (Síla).
Utkání pro nás nezačalo zrovna nejlépe, protože hned v prvních minutách jsme inkasovali tři rychlé góly. Snížit stav na 1:3 se nám podařilo teprve až v 18. minutě. Netrvalo však dlouho a slávisté opět proměnili svou střeleckou šanci a zvýšili si vedení na 4:1. Ve druhé třetině padlo celkem sedm branek, bohužel jen dvě z toho jsme vstřelili mys. Tato dvacetiminutovka skončila skorem 9:3. Třetí třetina patřila už jen Slávii, domácí nám nastříleli během dvaceti minut celkem 12 branek, my jsme dokázali překonat slávistickou obranu a gólmana už jen jednou. Toto utkání nám přineslo naší první prohru a velmi nás mrzí, že s takovým vysokým skorem. Nutno však přiznat, že domácí si výhru plně zasloužili pro svůj pěkný, kombinační hokej, rychlé bruslení a přesnou střelbu.