HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Třebíč - HC Krkonoše 10:7

Odveta Třebíči vyšla

03.03.2015
Jana Poskerová
Na další zápas proti Krkonoším se Třebíč již připravila a vrátila hostům porážku.
7.kolo, neděle 1.3.2015,
Třebíč
HC Krkonoše
Kružík, Muška - Svoboda K., Přibyl, Němec, Sýkora, Škrdlová, Dvořák, Bednář, Nejedlý, Svoboda D., Kain, Válek, Dzurňák, Trnka, Kotačka.
Dvořák, Pluháček - Kynčl, Krsek, Vaňát, Matloch, Borovec, Tříska, Cerman, Šlaicher, Řehák, Mistr, Poul, Ryšavý, Březák.
Třetiny: 2:1,4:3,4:3  Branky a nahrávky: Poul 3x, Ryšavý 2x, Řehák, Borovec..
Zápas od začátku připadal jako velice jednoznačná záležitost. Vše se ale během první třetiny obrátilo a bylo jinak. Domácím vše vycházelo, odražené puky se vracely na jejich hokejky, brankař měl hromadu štěstí a nám se nedařilo proměnit spoustu šancí. Z několika chyb v naší třetině jsme dostali tři branky a to soupeře naladilo a vedení si pohlídal až do samého závěru utkání.