HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Letňany - HC Krkonoše 8:5

O osudu šesťáků rozhodla třetí třetina

30.10.2012
Šestka v Letňanech hrála po dvou třetinách 4:4. Ve té třetí však vypustili tempo a otěže zápasu naplno převzali domácí, kteří se tak mohou radovat ze všech bodů, když porazili tým Krkonoš 8:5.
12.kolo, sobota 27.10.2012, 10:30
HC Letňany
8:5
Hruška, Zeithaml, Duchan, Fleischman, Kloutvor, Klikorka, Matějka, Matoušek, Pejchal, Peterka, Pinkas, Riley, Rudolf, Souček, Tzovaris, Vlček, Vobořil, Vrba, Výrut, Zedek
Pluháček, Mikšík, Junek, Lukeš, Mikysa, Moravec, Kahl, Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Rychlovský, Soukup, Šír, Husár, Teuber
Třetiny: 2:2, 2:2, 4:1  Branky a nahrávky: Rychlovský (Šír), Kahl (Kunert), Šír 2(Soukup, Matloch, Mikysa), Novák (Kahl)
První dvě třetiny jsme hráli pěkný, vyrovnaný zápas. Ještě na začátku třetí třetiny jsme se dostali do vedení, od 42.minuty jsme však přestali hrát a to se bohužel podepsalo na konečném výsledku. Letci si připsaly vítězné body a my si snad z toho vezmeme ponaučení, že bojovat se musí až do konce utkání.