HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Ml.Boleslav 2:6

Nový rok s prohrou

06.01.2014
Hráči 7.třídy nezvládli vyrovnané utkání proti Boleslavi, škoda, na vítězství si mohli šáhnout.
1.kolo, sobota 4.1.2014, 10:30
2:6
Ml.Boleslav
Kozák, Trejtnar, Jirkovský, Kunert, Lukeš, Šimkovič Josef, Šimkovič Jan, Novák David, Lanta Jiří, Bonaventura , Bujárek, Matloch, Teuber, Soukup, Šír, Minařík, Mikysa, Moravec
Haas, Černý, Grusz, Hypša, Kounek, Kubart, Říha, Pospíšil, Vácha, Suk, Šimáček, Šišma, Kaltounková, Lhota, Hrulis
Třetiny: 1:2, 1:2,0:2  Branky a nahrávky: Šír (Jirkovský), Kunert (Matloch) .
První zápas po vánočním odpočinku jsme odehráli na našem ledě ve Vrchlabí. Ačkoliv jsme se v úvodní třetině ujali vedení a pěkně jsme bojovali, boleslavští nám po deseti minutách odpověděli svým gó- lem a za necelých 12 sekund to zopakovali znovu. Do kabiny jsme odcházeli za stavu 1:2. Začátek druhé třetiny byl opět úspěšnější pro nás , kdy se nám podařilo vyrovnat na 2:2. Hosté se však zase nenechali zahanbit a vsítili nám další dvě branky. Další dvacetimunotvka tak skončila skorem 2:4. Závěr utkání nám hosté vstřelili ještě dva góly, nám se to nepodařilo už ani jednou. Prohráli jsme 2:6 a body si odvezli hosté do Boleslavi.