HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Hvězda Praha - HC Krkonoše 7:4

Na výhru nestačili, ale bylo znát zlepšení

14.12.2014
Jana Poskerová
Ani proti Hvězdě Praha se osmákům nepodařilo zvítězit, byl to však zatím nejlepší zápas sezóny. Klukům přejeme, aby na tento výkon navázali a dočkali se už konečně bodů za výhru.
18.kolo, sobota 6.12.2014,
Hvězda Praha
HC Krkonoše
Maličkay, Fiala, Vokurka, Šiller, Čech, Šíma, Kalný, Cikhart, Slavata, Bambuch, Vlček, Kužel, Richtr, Sellner, Ladman, Kadlčík, Kulich
Trejtnar, Pluháček, Teuber, Lanta, Minařík, Soukup, Bonaventura, Novák, Lukeš, Moravec, Kunert, Matloch, Mikysa, Bujárek, Kahl, Jirkovský
Třetiny: 3:1,2:1,2:2  Branky a nahrávky:Soukup, Teuber (Soukup), Kunert 2(Matloch, Lanta).
Pro nás zatím jednoznačně nejlépe odehraný zápas. Konečně góly padaly také do soupeřovy branky. I když se nám podařilo 4x proměnit, na výhru to bohužel nestačilo. Bodovali domácí, kteří vsítili puk za záda našeho brankáře celkem 7x.