HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Liberec 2:12

Na Bílé Tygry krkonošští šesťáci neměli

17.01.2013
Utkání šestých tříd probíhalo jasně v režii hostujícího týmu, který krkonošským nasázel tucet branek.
25.kolo, sobota 12.1.2013, 10:30
2:12
Liberec
Pluháček, Kozák, Junek, Lukeš, Mikysa, Moravec, Lanta, Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Kahl, Soukup, Šír, Rychlovský
Poznov, Zajíček, Adamec, Dupal, Žurek, Liška, Dospěl, Nikolič, Virág, Vomáčka, Bartoš, Šurán, Havlíček, Škvarek, Matějka, Křepelka, Straka
Třetiny: 1:2, 0:4, 0:6  Branky a nahrávky: Junek, Kahl (Matloch)
Na začátku 1.třetiny se nám podařilo vstřelit libereckým branku a až do 14:58 minuty jsme vedli 1:0. Bohužel náš soupeř dokázal v této dvacetiminutovce ještě dvakrát proměnit a úvodní třetina skončila 1:2. Libereckým se i nadále střelecky dařilo a ve druhé třetině jsme obdrželi další 4 góly. Přestože jsme bojovali, nedokázali jsme vyvinout žádný větší tlak, nedařilo se nám ani proměňovat naše šance. Sice jsme ještě ve 44:06 minutě vstřelili branku, liberečtí na to však hned odpověděli dalšími góly. Zápas skončil 2:12.