HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Liberec B - HC Krkonoše 2:4

Mladší dorost zabodoval v Liberci

06.10.2015
Jana Poskerová
Plný počet bodů si krkonošští hráči přivezli z libereckého ledu.
6.kolo, neděle 4.10.2015, 10:00
Liberec B
HC Krkonoše
Zajíček, Liška, Vomáčka, Adamec, Havlíček, Žurek, Matějka, Dupal, Křepelka, Forejtková, Jansa, Kovář, Starý, Holec, Jiruš, Hornická
Pluháček, Karlecová, Minařík, Březák, Kesner, Záliš, Mikysa, Poul, Mistr, Libnar, Řehák, Teuber, Bonaventura, Matloch, Červíček, Borovec, Lukeš, Bujárek, Novák
Třetiny: 1:0, 0:2, 1:2  Branky a nahrávky: Libnar (Borovec), Mistr, Libnar (Červíček, Borovec), Poul .
Krásné utkání odehrál tým mladšího dorostu v Liberci u Bílých Tygrů. Hned od začátku zápasu kluci soupeře přebruslili, dostali ho pod tlak a padlo také nemálo střel na libereckého brankáře. V zápase stálo při krkonošských hráčích i hokejové štěstí, protože se podařilo 4x proměnit, zatímco soupeř skóroval jen 2x. Domácí ke konci zápasu neunesli ani psychicky stav utkání a došlo tak na větší tresty. Pro Krkonoše je ale důležité, že si domů přivezli tři cenné body.

Zpracováno z podkladů vedoucí mužstva Věry Matlochové