HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Benátky - HC Krkonoše 2:4

Mladší dorost v nastavbě

04.02.2014
Jana Poskerová
Hráči mladšího dorostu postoupili do nastavbové části své soupeře, první zápas jim vyšel velmi dobře.
1.kolo, neděle 2.2.2014,
HC Benátky
2:4
HC Krkonoše
Král,Stavar-Vaněček J.,Vaněček P.,Gebell,Prebsl,Milaniak,Švach,Votoupal,Bouřil,Král,Havlena,Závora, Gesberger,Fišer,Šebíková,Čermák,Douša,Jančík
Kouba,Sobotka-Cerman,Havelec,Špetla,Mach,Rychlovský,Václavec,Valášek,Šlaicher,Furmánek Šebek,Ryšavý,Novák,Hanousek,Černý,Krsek
Třetiny: 1:2, 1:0, 0:2  Branky a nahrávky: Rychlovský, Havelec (Hanousek), Rychlovský (Hanousek), Rychlovský
K utkání prvního zápasu nadstavbové části cestovali kluci na led HC Benátky nad Jizerou. V prvních minutách herně zaostávali za soupeřem ale po inkasované brance v 11min. se dostali do hry a během jedné minuty otočili stav na 1:2. Druhá a třetí třetina se odehrávala spíše nervozní až agresivní hrou, vyvolanou nezvládnutým zápasem ze strany rozhodčích.Lepší disciplína na naši střídačce nás dovedla nakonec do vítězného konce.