HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Znojmo - HC Krkonoše 3:9

Mladší dorost ulovil orla

26.09.2014
Jana Poskerová
Mladšímu dorostu se vyplatila daleká cesta na jižní Moravu, Orli ze Znojma krkonošským podlehli vysoko 3:9.
5.kolo, čtvrtek 25.9.2014,
Znojmo
HC Krkonoše
Slavík, Matula - Veleba, Peří, Karpišek, Konečný, Navrátil, Stromko, Škola, Minarčik, Fruvirt, Ludvik, Švanda, Zapletal, Svoboda, Kučera, Bulinová.
Petira, Pluháček - Mach, Krsek, Jirman, Třiska, Kynčl, Šlaicher, Šimkovič Jan, Cerman, Krištof, Karlecová, Vaňát, Kesner.
Třetiny: 1:2,1:4,1:3  Branky a nahrávky: Šlaicher 2x, Jirman 2x, Mach 2x, Vaňát, Krsek, Šimkovič Jan.
Hráči mladšiho dorostu cestovali k nejdále umístěnému stadionu naší ligy, k Orlům ze Znojma. Cesta předaleká, ale pro naše borce velice úspěšná. Navázali jsme na dobrý výkon z minulého utkání a od začátku jsme byli pány na hřišti. Soupeř tvořil hodně chyb, které jsme dovedli využít a proměnit ve velice potřebné vítězství za tři body. Skvělý výkon celého týmu.