HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Kolín 1:10

Mladší dorost se s Kolínem držel pouze první třetinu

07.10.2013
Třetí nejstarší mládežnická kategorie se utkala v Trutnově s Kolínem. Krkonoše dokázaly svému soupeři být vyrovnaným soupeřem pouze první třetinu, poté se sesypaly a Kolínští nakonec zvítězili vysoko 10:1.
6.kolo, neděle 6.10.2013,
1:10
Kolín
Kunášek - Lapota, Kuběna, Jelínek, Hrachovec, Kadlec, Sladký, Zdeněk, Graver, Pešek, Mlčoh, Šurych, Rytíř, Zhelizniak, Růžička, Holub, Nikula, Netušil,Černý
Kouba, Sobotka - Tříska, Lelek, Cerman, Havelec, Jirman, Špetla, Blažej, Mach, Rychlovský, Václavec, Šebek, Novotný, Pohl, Valášek, Hanousek
Třetiny: 0:0, 1:6, 0:4  Branky a nahrávky: Mach (Rychlovský).
Po dobře odehrané první třetině inkasoval Krkonoše ve 28. minutě nešťastný první gól. Od té chvíle začala na ledě opět řádit špatná herní disciplína, kterou soupeř snadno využil. Do třetí třetiny naši nastupovali za stavu 1:6 a bohužel nedokázali v dalších dvaceti minutách vstřelit ani jednu branku. Další ze zápasů, na které budeme chtít raději zapomenout.