HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Liberec B 6:2

Mladší dorost porazil Liberec

23.02.2015
Jana Poskerová
Libereckým hráčům se povětšinou na Krkonoše daří. V neděli je však tým mladšího dorostu přehrál a zaslouženě si v soutěži připsal další tři body.
6.kolo, neděle 22.2.2015,
HC Krkonoše
6:2
Liberec B
Dvořák - Jirman, Tříska, Kynčl, Šlaicher, Šimkovič Jan, Krsek, Řehák, Poul, Mistr, Vaňát, Borovec, Karlecová, Šimkovič Josef, Ryšavý
Hrstka - Šuráň, Aubrecht, Beran P., Nikolič, Dospěl, Rychlovský, Benda, Bálik, Zeman, Maťátko, Bitman, Křepelka, Beran J.
Třetiny: 3:0,0:2,3:0  Branky a nahrávky: Poul 3x, Mistr, Řehák, Šlaicher .
Od začátku zápasu jsme diktovali tempo a hráli velice pohledný hokej, povedlo se nám soupeře často zamknout v jeho obranném pásmu a to přineslo důležité branky. V krátkém čase jsme využili tento tlak a navýšili vedení o tři góly. Domácí byli naším rychlým přístupem a hrou zaskočeni. Podcenili první třetinu, kterou jsme zaslouženě vyhráli 3 : 0. Druhou třetinu jsme si vybrali asi volno. Hra postrádala tempo a této situace využil soupeř ke vstřelení dvou branek.

V poslední části hry jsme se ujali aktivity, brankový náskok jsme opět navýšili. Posledních několik minut zápasu jsme odehráli velice obětavě a zasloužené vítězsví máme doma.