HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Znojmo 3:6

Mladší dorost doma poražen

07.12.2014
Jana Poskerová
Především výkon hostujícího golmana rozhodl o výsledku domácího utkání mladšího dorostu.
18.kolo, neděle 30.11.2014, 13:00
HC Krkonoše
Znojmo
Dvořák , Pluháček - Mach, Krsek, Jirman, Šlaicher, Kynčl, Cerman, Tříska, Šimkovič Jan, Šimkovič Josef, Poul, Vaňát, Řehák, Karlecová, Krištof, Kesner, Březák .
Slavík , Matula - Veleba, Peří, Karpišek, Konečný, Navrátil, Stromko, Škola, Minarčik, Fruvirt, Ludvik, Švanda, Zapletal, Svoboda, Kučera, Bulinová
Třetiny: 0:2,2:2,1:2  Branky a nahrávky: Vaňát , Poul , Mach .
Tentokrát se štěstěna vítězství přiklonila k hostům ze Znojma. Ač naši borci setrvávali po většinu zápasu na soupeřově polovině, nepovedlo se této převahy využít. Soupeři se povedlo ze skromných útoků vytěžit, co se dalo. V poslední části hry jsme sevřeli soupeře v jeho třetině, ale hostující golman Slavík podal parádní výkon a nepropustil ani jedinou střelu, nebo teč za svá záda.