HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Ml.Boleslav 12:8

Mladá Boleslav odjela bez bodu

27.10.2013
Osmé třídě se v sobotním zápase podařilo obral o body tým Mladé Boleslavi, utkání bylo velmi bohaté na vstřelné i inkasované branky.
10.kolo, sobota 26.10.2013,
12:8
Ml.Boleslav
Nosek, Kozák, Karlecová, Berisha, Furmánek, Jonáš, Síla, Kynčl, Řehák, Poul, Šlaicher, Horák, Rychlovský, Junek, Matloch, Kesner
Mašek, Haas, Stehlík, Dragnev, Pilek, Rudolph, Belas, Černoušek, Moucha, Vojta, Kolner, Waldmang, Stehlík, Málek, Lhota
Třetiny: 4 : 2, 4 : 3, 4 : 3  Branky a nahrávky: Rychlovský 4 (Šlaicher 3, Síla, ) Šlaicher 2 (Rychlovský, Síla, Junek), Síla 2(Šlaicher, Rychlovský), Junek (Rychlovský), Kesner (Junek), Poul (Kynčl), Matloch (Rychlovský) .
Na začátku druhého kola jsme přivítali na domácím ledě ve Vrchlabí hosty BK Mladá Boleslav. Již v čase 03:14 jsme vstřelili první branku a dostali jsme se do vedení 1:0. Hostům se však také zadařilo a za dvacet sekund bylo vyrovnáno na 1:1. Nás to ale nerozhodilo a v čase 04:46 jsme už byli zase ve vedení se skorem 2:1. Do konce třetiny se nám podařilo proměnit ještě dvakrát, hosté si pak připsali už jen jeden gól. Po zbytek zápasu jsme byli aktivnějšími hráči, konečně při nás stálo i střelecké štěstí a krásně nám to padalo do branky soupeře. Sice jsme od boleslavských ještě inkasovali 6 gólů, přesto jsme dokázali zvítězit se skorem 12:8.