HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Liberec B - HC Krkonoše 3:4

Liberec doma neuspěl

19.01.2015
Tým mladšího dorostu si při výletu do Liberce udělal radost a svého silného soupeře převálcoval.
1.kolo, neděle 18.1.2015,
Liberec B
3:4
Hrstka - Šuráň, Aubrecht, Beran P., Nikolič, Dospěl, Rychlovský, Benda, Bálik, Zeman, Maťátko, Bitman, Křepelka, Beran J.,
Dvořák - Jirman, Tříska, Kynčl, Cerman, Šlaicher, Šimkovič Jan, Krsek, Řehák, Poul, Mistr, Vaňát, Krištof, Borovec, Březák.
Třetiny: 1:4,0:0,2:0  Branky a nahrávky: Krsek,Jirman, Řehák, Mistr..
Od úvodního buly se hoši opravdu snažili, byla vidět snaha a chuť po bodech a lepším výsledku. Dokázali jsme soupeře často zamknout v jeho obranném pásmu a to přineslo důležité branky. V krátkém čase se podařilo navýšit vedení o tři góly. Domácí byli naším rychlým přístupem a hrou zaskočeni. Podcenili první třetinu, kterou jsme zaslouženě vyhráli 1 : 4. Další třetina proběhla ve stejném pojetí, jen branka se nepovedla.

V poslední části hry přidal soupeř na aktivitě, ale dostat naše borce pod stálý tlak, se jim nedařilo. To se povedlo až při našem oslabení, za přísné vyloučení - podražení, kdy se prosadili domácí a snížili tříbrankový náskok. Další oslabení jsme přečkali už bez obdržené branky. V čase 54.44. po zaváhání obránců padl do naší branky ještě jeden gól, ale posledních několik vteřin zápasu jsme odehráli velice obětavě a zasloužené vítězství od silného soupeře vezeme domů.