HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Liberec - HC Krkonoše 10:6

Desetibrankový náklad si převezli hráči 6.třídy od soupeře z Liberce.
10:6
Čaban, Petrement - Hák, Jonák, Kollert, Moc, Pojsl, Pokorný, Pray, Starý, Kovář, Šimánek, Jakubec, Folda, Strnad, Kvapil, Vojtěch, Rossmy
Holubec, Borovski - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher, Křížek, Mlčák, Nezbeda, Vognar, Hynek, Hamerský, Kroh, Stříbrný, Hak, Voděrek, Fiala
Třetiny: 4:0, 4:4, 2:2  Branky a nahrávky: Nezbeda 4x, Hynek, Haas .
Čtvrtou prohrou v řadě zakončili šesťáci druhé kolo a první polovinu soutěže. Stejně jako v minulých zápasech podcenili první třetinu a než se rozkoukali, Tygři vedli 4:0. Tři góly do liberecké branky během dvou minut ve druhé třetině vykřesaly pro krkonošské naději, která trvala jen necelé dvě minuty a znovu dvoubrankový náskok pro domácí. Znovu se hostům povedlo dotáhnout na jednobrankový náskok, bohužel, další tři góly padly ještě ve druhé třetině do krkonošské branky. Na výsledku již nic nezměnily čtyři góly ve třetí třetině, po dvou na každé straně. Zatím jedinou desetibrankovou nadílku si Krkonoše přivezly domů z Liberce a doufejme, že do druhé poloviny soutěže se do týmu vrátí herní pohoda z prvního kola.