HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Letňany 8:3

Letňany bez bodu

10.03.2014
Jana Poskerová
Hráči osmých tříd si hladce poradili s týmem z Letňan.
33.kolo, sobota 8.3.2014, 10:30
HC Krkonoše
HC Letňany
Pluháček, Síla Furmánek, Jonáš, Šlaicher, Mistr, Vaňát, Kynčl, Horák, Rychlovský, Moravec, Jirkovský, Matloch
Karafiát, Pařík, Homola, Červenka, Mařík, Kalina, Čobanov, Lisa, Janiurek, Štrast, Jelínek, Souček
Třetiny: 1:0, 3:1, 4:2  Branky a nahrávky: Vaňát (Šlaicher, Rychlovský), Mistr, Furmánek (Síla), Síla (Šlaicher), Rychlovský 2 (Šlaicher 2), Hynek (Šlaicher), Jirkovský (Hynek) .
Velmi pěkné utkání jsme předvedli divákům na domácím ledě ve Dvoře Králové, kde jsme hostili tým z Letňan. První gól padl do branky hostů a to v čase 16:06 a od této doby jsme si suverénně podrželi vedení zápasu. Soupeři jsme nedali moc šancí k založení jejich útočných nájezdů na našeho brankáře a sami jsme naopak dokázali často proměnit naše vydřené šance. Toto vše rozhodlo o tom, že jsme utkání s letňanskými vyhráli.