HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Letňany - HC Krkonoše 6:2

Letci si doma poradili s Krkonošemi

19.02.2013
Do daleké Prahy zajížděli šesťáci k dalšímu utkání. Utkání definitivně rozhodla druhá třetina, ve které zvítězili domácí 3:0.
30.kolo, středa 13.2.2013, 12:00
HC Letňany
6:2
Hruška, Zeithaml, Duchan, Fleischman, Kloutvor, Klikorka, Pejchal, Peterka,Zedek, Filip,Vlček, Pinkas, Riley, Rudolf, Souček, Tzovaris,
Pluháček, Mikšík, Junek, Lukeš, Mikysa, Moravec, Kahl, Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Rychlovský, Soukup, Teuber
Třetiny: 2:1, 3:0, 1:1  Branky: Teuber, Rychlovský
První třetina začala lépe pro domácí, již ve 2:24 min, se jim podařilo proměnit. Netrvalo však dlouho a v 6:34 min jsme i my vstřelili branku a vyrovnali tím stav na 1:1. Bohužel letenští po necelé minutě opět navýšili skóre. 1. dvacetiminutovka skončila za stavu 2:1 pro domácí. Druhá třetina byla plně v režii letců, obdrželi jsme další 3 góly. Nám se nepodařilo proměnit ani jednou. Poslední třetina byla vyrovnaná, bohužel jsme již nedokázali vstřelit víc než 1 gól. Stav celého zápasu skončil ve prospěch domácích 6:2.