HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Hradec Králové 6:3

Krkonošští páťáci doma udolali Lvy

07.03.2013
S Hradcem Králové odehrála pětka další souboj. Všechny třetiny skončily po výsledku 2:1 pro domácí a Krkonoše tak celkově zvítězily 6:3.
29.kolo, sobota 2.3.2013, 10:30
6:3
HC Hradec Králové
Holubec, Borovski - Fiala, Haas, Henych, Chlouda, Kroh, Křížek, Mlčák, Perička, Stříbrný, Stříbrná, Šlaicher, Štembera, Jirků, Cerman, Rada
Sajdl, Možný - Táborský, Draslar, Krása, Lebeda, Naar, Hybský, Horák, Masina, Bek, Moravec, Teplý, Heligr, Koďousek, Kulhánek
Třetiny: 2:1, 2:1, 2:1  Branky a nahrávky: Haas 3, Henych 2, Štembera.
Nečekaně snadný zápas odehráli krkonošští hráči proti Hradci, přesto, že soupeř přivezl několik hráčů ročníku 2001 a domácí doplnili kádr maximálním možným počtem pěti hráčů ročníku 2003. Vedení se ujal Hradec v sedmé minutě zápasu, o minutu později se podařilo vyrovnat a po první třetině již domácí o jednu branku vedli. Své vedení až do konce zápasu zvyšovali a hradečtí pouze snižovali náskok domácích. I přes nepříliš přesvědčivý výkon to tentokrát překvapivě na Hradec stačilo.