HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Popovice - HC Krkonoše 2:4

Krkonošští dorostenci loupili v Popovicích.

23.11.2014
Petr Srnský
Po zodpovědném výkonu všech hráčů, podpořeném jistými zákroky gólmana Hlubučka putují všechny body do Krkonoš.
16.kolo, pátek 21.11.2014, 18:30
Popovice
2:4
Hruška - Klička, Bartl, Macoun, Vít, Bartůšek, Koliš, Sup, Figer, Král, Synáč, Zelený, Beyer, Brunclík, Vaněček, Bejda, Patočka, Pessr
Hlubuček - Jiřička, Vitoušek, Špetla, Šuráň, Kynčl - Koblasa, Sedláček, Tatar - Václavec, Rychlovský, Věříš - Šebek
Třetiny: 1:0, 0:2, 1:2  Branky a nahrávky: 13. Patočka (Synáč), 46. Patočka (Synáč) - 31. Tatar (Jiřička), 35. Václavec (Věříš), 57. Sedláček (Koblasa), 60. Věříš. Vyloučení: 8 : 9, navíc Bartl (VPO) 10 min. OT. Využití: 0 : 0. V oslabení: 0 : 1. Diváci: 39. Střely na branku: 20 : 22. Průběh utkání: 1 : 0, 1 : 2, 2 : 2, 2 : 4.
První třetina se úplně nepovedla z pohledu skóre, kdy jsme od 13. minuty prohrávali 1 : 0. Nicméně herní projev nebyl špatný a bylo jen otázkou času, kdy se i nám podaří vstřelit nějakou branku. K tomu došlo až ve druhé třetině, kdy skóroval Tatar. Následně ve vlastním oslabení otočil stav utkání Václavec, když tečoval Věříšovu střelu od modré. Domácí ve třetí třetině srovnali na 2 : 2, ale Sedláček nepřipustil dělbu bodů a zvýšil na 3 : 2 v náš prospěch. V závěrečné power-play domácích pečetil výhru do opuštěné branky Věříš a odvážíme si tak z Popovic zaslouženě 3 body.