HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Kolín - HC Krkonoše 1:8

Krkonoše zdolaly Kolín

04.11.2013
Jana Poskerová
Sobotní zápasy v Kolíně dopadly pro všechny krkonošské kategorie velmi dobře. Domácím se nepodařilo ani jednu skupiny porazit, tři body za výhru si odvezla také 6.třída.
11.kolo, sobota 2.11.2013,
Kolín
HC Krkonoše
Burda, Bak - Barabáš, Diviš, Grauer, Hampl, Klazar, Kopecký, Kříž, Lukeš, Mašín, Mikeška, Netyk, Pilný, Pokorný, Stružinský, Šupík, Vyvial
Holubec, Šubrt - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher, Henych, Nezbeda, Vognar, Hynek, Mlčák, Křížek, Kroh, Fiala, Holub, Hamerský, Voděrek
Třetiny: 1:3, 0:3, 0:2  Branky a nahrávky: Henych 2x, Šlaicher 2x, Nezbeda, Hynek, Křížek, Haas .
Krkonošští hráči nastoupili do zápasu s nasazením, do týmu se vrátila herní pohoda, která scházela v minulém kole proti Mladé Boleslavi a rychlými třemi góly do Kolínské branky během deseti minut vyhnali domácího brankáře na střídačku. Jediný gól, který padl za záda hostujícího gólmana nic nezměnil, v druhé a třetí třetině již skorovali pouze Krkonoše a v klidu dotáhli zápas do vítězného konce.