HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Jaroměř - HC Krkonoše 8:10

Krkonoše vyhrály po divokém boji

27.02.2013
Páťáci sehráli další kolo na ledě Jaroměře. Padlo celkem 18 branek. Nakonec šťastnější hosté.
28.kolo, sobota 23.2.2013, 10:00
Jaroměř
8:10
Ziegler - Derner, Glos, Hájek, Kašpar, Krištof, Nymsa, Syrovátko, Šedivý, Šesták, Teuber, Záliš
Šubrt, Borovski - Křížek, Perička, Štembera, Haas, Šlaicher, Fiala, Stříbrný, Stříbrná, Henych, Kroh, Chlouda, Šubrt
Třetiny: 3:1, 4:5, 1:4  Branky: Henych 4, Haas 4, Šlaicher, Chlouda.
Dramatický zápas se spoustou gólů odehráli krkonošští hráči v Jaroměři. Již tradičně vyšší a starší soupeř nastoupil pouze s jedenácti hráči, Krkonoše přijeli ve dvanácti. V první třetině jakoby se hosté teprve pomalu probouzeli a nechali domácí lehce udělat dvoubrankový náskok. V polovině zápasu dokonce prohrávali již 6:3. Dokázali se však sebrat a do šatny před poslední třetinou odcházeli pouze s jednobrankovým odstupem. V poslední třetině měli více štěstí i sil krkonošští a v 55. minutě vedli o dvě branky. Jaroměř ještě utkání zdramatizovala v 57. minutě gólem na 8:9, ale své vítězství Krkonoše potvrdili v poslední minutě zápasu do prázdné brány soupeře.