HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Hradec Králové - HC Krkonoše 4:6

Krkonoše ve 22. kole porazily Lvy

26.01.2013
Tomáš Pavlík
Pátá třída - kluci zajížděli do Hradce Králové, aby se zde utkali s místním celkem. Nakonec si odvezli plný počet bodů za výhru 6:4.
22.kolo, sobota 19.1.2013, 11:00
HC Hradec Králové
HC Krkonoše
Sajdl, Baše - Moravec, bek, Čamr, Heger, Horák, Králík, Krása, Kroupa, Kulhánek, Lebeda, Hypský, Řehák, Táborský, Heligr, Masina, Teplý
Šubrt, Borovski - Mlčák, Křížek, Perička, Štembera, Haas, Šlaicher, Fiala, Stříbrný, Stříbrná, Henych, Kroh, Chlouda, Šubrt, Rada, Rychlovský
Třetiny: 1:2, 3:3, 0:1  Branky: Rychlovský 3, Šubrt, Šlaicher, Haas
V Hradci se trenéři rozhodli zcela promíchat útočné trojice. Krkonoše vedli 2:0, ale deset vteřin před koncem první třetiny dovolili hradeckým snížit na rozdíl jediné branky. Domácí po celou dobu zápasu dotahovali náskok hostů, ale obrátit zápas ve svůj prospěch se jim nepodařilo. Díky jedinému gólu poslední dvacetiminutovky hned v úvodu pojistili Krkonoše svůj náskok a dovedli zápas do vítězného konce.