HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Kolín - HC Krkonoše 3:4

Krkonoše porazily Kolín

04.11.2013
Jana Poskerová
Tým 8.třídy otevřel skore sobotního zápasu v Kolíně a možná i díky tomu se mu povedlo celý zápas vyhrát.
11.kolo, sobota 2.11.2013,
Kolín
3:4
HC Krkonoše
Liska, Fiala, Beneš, Horák, Laube, Jinra, Dotter, Hassan, Kalista, Vaněk, Dvořák, Zelený, Šindelář, Novotný, Vrabec, Hasil, Naďo, Dobrkovský
Nosek, Kozák, Síla, Berisha, Furmánek, Jonáš, Karlecová, Kesner, Mistr, Poul, Řehák, Kynčl, Horák, Šlaicher, Zdráhal, Junek, Rychlovský
Třetiny: 0:2, 1:0, 2:2  Branky a nahrávky: Šlaicher 2 (Síla, Rychlovský), Mistr (Poul), Kynčl .
Hned v první minutě úvodní třetiny jsme překonali kolínského brankáře a dostali jsme se tak do vedení 1:0. Na další gól jsme si pak ale museli počkat až na závěr této dvacetiminutovky, kdy jsme zvýšili skore na 2:0. Druhá třetina pak byla úspěšnější pro domácí. Podařilo se jim jedenkrát proměnit a snížili tak stav na 1:2. V poslední dvacetiminutovce padlo na obou stranách po dvou gólech a stav utkání skončil 3 : 4.