HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Nové Město nad Metují 4:6

Krkonoše podlehly Novému Městu

31.01.2013
Sedmáky čekal náročný víkend, v sobotu nastoupili proti hráčům z Poděbrad, v neděli hostili tým z Nového Města.
24.kolo, neděle 27.1.2013,
4:6
Nové Město nad Metují
: Haas, Kozák - Furmánek, Jónáš, Karlecová, Kesner, Sklenička, Šimkovič, Šlaicher, Horák, Jirásek, Lelek, Havelec, Krsek
Šinkora - Čižinský, Hloušek, Hulán, Macková, Mráček, Pfeifer, Prouza J., Prouza L., Řezníček, Šrenk, Umlauf, Vaňát, Hrdlička
Třetiny: 3:1,1:2,0:3  Branky a nahrávky: Šlaicher 2x, Lelek, Krsek
Velmi dobře vstoupili domácí do dalšího těžkého zápasu. Stále s velkou marodkou, ale posíleni čtyřmi hráči ročníku 1999 se ujali vedení v 36.vteřině zápasu. Ve 12. minutě dokonce vedli 3:0. Ještě do třetí třetiny nastupovali s jednobrankovým vedením, které bohužel neudrželi. 37 vteřin po začátku třetí třetiny hosté v přesilovce vyrovnali a na další dvě branky z 53. a 57. minuty již domácí odpovědět nedokázali.